Policie ČR
 
PARTNEŘI
 
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
zdravotní pojištění MV ČR
 
 
TOPlist
 
Web design © 2008
 
Naše skvělé kluby
AIKIDO ŽĎÁR NAD SÁZAVOU


O oddílu:
AIKIDO ŽĎÁR je organizován pod Sportovním klubem policie - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou, z.s. od roku 1996. Oddíl vznikl přetransformováním oddílu Karate, které ztrácelo na vážnosti a byl "hlad" po jiných bojových uměních, které se po sametové revoluci vyrojili. Ale my jsme stále zústali věrní, protože máme skvělé zázemí, které by se nám jinde nedostalo.


AIKIDO ŽĎÁR je též členem a součástí organizace BOHEMIA AIKIKAI a je jedinou oficiální organizací v České republice reprezentující styl aikido vyučovaný panem Shoji Nishio Senseiem.

V našem oddílu AIKIDO ŽĎÁR praktikujeme propracovaný systém nazývaný Nishio Ryu pod mistrovským vedením Ing. Radka Šípka, 4.DAN AIKIKAI. Nishio Ryu systematicky pomocí zbraní (bokken, jo a tanto) umožňuje pochopit a správně provést techniku beze zbraně. Dalším nejvýznamnějším rysem tohoto stylu je dynamika pramenící z dlouholetého Nishiova studia karate, judo, iaido a jodó. Všechna tato bojová umění ovlivnila přirozeným způsobem aikido a vznikl neopakovatelný styl aikido.

Patříme mezi malé kluby s přibližně 20-ti členy a díky tomu se může učitel individuálně věnovat jednotlivým studentům. Přístup nejen učitelů, ale i ostatních v dojo je otevřený, takže začátečníci se nemusí obávat svých začátků. Každý jsme jednou začínali.INFO O AIKIDO ŽĎÁR:


Webová stránka:
AIKIDO ŽĎÁR


Kde cvičíme:
Tělocvična 2. ZŠ ve Žďáře nad Sázavou


Rozpis treninků:
Pondělí: 17.30-19.30

Středa: 17.30-19.30

Pátek: 17.30-19.30


KONTAKT:

Vedoucí a instruktor AIKIDO ŽĎÁR:
Ing. Radek Šípek,3. DAN AIKIKAI

email:
radek.sipek@seznam.cz
tel.:
+420 777 344 669


nahoru