Policie ČR
 
PARTNEŘI
 
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group
zdravotní pojištění MV ČR
 
 
TOPlist
 
Web design © 2008
 
Naše skvělé kluby
JU-JITSU ŽĎÁR NAD SÁZAVOU


O oddílu:

JU-JITSU Žďár n/Sázavou je organizován pod Sportovním klubem policie - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou,o.s. od roku 1998. Oddíl vznikl na „zelené louce“, když se 4 nadšenci do bojových umění rozhodli založit oddíl.
JU-JITSU Žďár n/Sázavou je též členem a součástí organizace JU-JITSU Česká republika, která je dále součástí organizace WJJKO (World Ju-Jitsu And Kobudo Organization).

V našem oddílu se vyučuje tradiční japonské bojové umění, jehož původ sahá až do 15. a 16. století, tedy do éry bájných samurajů, kteří využívali tento druh sebeobrany v případě, kdy nemohli použít zbraň a útoku protivníka museli čelit holýma rukama. Základním principem Ju-Jitsu, vycházejícím stejně jako při dalších japonských bojových uměních z Etického kodexu samurajů "Bushido", je úcta k soupeřovi. Jeho součástí je však zároveň povinnost být neustále ve střehu, a to například i během vzdávání úcty soupeři.

Počet členů našeho oddílu se pohybuje do 10 členů. Cvičí u nás jak muži, tak i ženy. Cvičíme 3x týdně. Minimální věk pro zájemce o cvičení je 13 let. Oddíl se pravidelně zúčastňuje seminářů Ju-Jitsu a dalších bojových umění, jak v naší republice, tak i v zahraničí. Bojové umění Ju-Jitsu není pro každého, ale téměř každý se ho může pokusit naučit. I ta nejdelší cesta začíná prvním krokem…

INFO O JU-JITSU:


Webová stránka:
JU-JITSU ŽĎÁR


Kde cvičíme:
Naším dojo je tělocvična 2. ZŠ ve Žďáře nad Sázavou


Rozpis treninků:
Pondělí: 18.00-20.00

Středa: 18.00-20.00

Pátek: 15.30-17.30


KONTAKT:

Vedoucí a instruktor Ju-Jitsu:
Mgr. Vinopal Ludvík
email:
vinopal.ludvik@seznam.cz
tel.:
+420 737 479 731


Instruktor:
Zobač Martin
email:
martin.diesel@seznam.cz
tel.:
+420 605 986 354